Aisle-Master KonseptiTüm İstifleme İhtiyaçlarınızı Karşılayan, Mafsallı ForkliftGüçlü, çok yönlü, güvenilir

15 Metreye kadar kaldırma kapasitesine ve 1.6 metreye kadar "dar" koridorlarda çalışma yeteneğine sahiptir.

Neden Mafsallı forklift tercih edilmeli? Ve daha önemlisi, Neden dar koridor mafsallı forklifti tercih edilmeli? Birkaç farklı forkliftin yapacağı; yüklemeboşaltma, elleçleme ve depolama gibi işlemleri tek başına yapar. Çok amaçlı, dar koridor mafsallı forklifti sahada normal forklitlerin yaptığı gibi yükleri alır ve depo içerisinde dar koridorlu raflara doğrudan bırakır. Neredeyse 1.6m gibi çok dar koridorlarda çalışma kabiliyeti ile, Aisle-Master mafsallı forklifti depolama kapasitesini arttırır ve azami seviyeye çıkartır. Dahası, tek bir araç kullanarak kullanıcılar kamyondan-rafa işlemleri sırasında 2 kere elleçlemeden kurtularak operasyonel verimliliği arttırır.

Yukarıdaki animasyonda İleri-Geri Hareket, Olduğu Yerde Dönme ve Yanal Hareket Modlarındaki tekerlek konumlarını görebilirsiniz.

AISLE-MASTER %50 FAZLADAN DEPOLAMA

Yeni bir depolama alanına ihtiyacınız olduğunda iki seçeneğiniz var - mevcut tesisleri büyütmek veya tesisleri taşımak. Aisle-Master mafsallı forklift ile üçüncü bir seçeneğiniz olur. Raf aralıklarınızı 1.6 metreye kadar daraltıp ,yerleşim planını optimize ederek mevcut tesisinizde çok fazla kapasite artışı sağlayabilirsiniz. Aisle-Master yeni tesisinizi veya deponuzu tasarlarken, depolama kapasitenizi azami seviyede kullanmak için ideal bir seçenektir.

Aisle-Master'a yatırım yapın – depolama alanını ve verimliliği arttırın

Dar koridorda çalışan mafsallı forklift diğer alternatiflere göre ne avantajlar sunar? Daha iyi ergonomi, kalite ile tasarlanmış ve üretilmiş, kolay kullanılan ve yüksek raflara ulaşabilen ; Aisle-Master tüm bu özelliklere sahiptir.

Daha çok alana mı ihtiyacınız var? Verimli şekilde, işlerinizi hızlı bitirmeniz mi gerekiyor? Gelişmiş teknoloji ürünü ve kolay kullanılan bir forklift mi arıyorsunuz? Aisle-Master forkliftlerinden başka yere bakmayın. Forklift operatörünüze verimliliği ne arttırır diye sorun, yanıt; daha iyi ergonomi,emniyet,manevra kabiliyeti ve optimum denge olacaktır. Aisle-Master ile tüm bunları ve fazlasını elde edersiniz.

Özellikler & Avantajlar

• Elektrikli ve LPG'li modelleri mevcuttur, mafsallı tasarımı; Üstün manevra kabiliyeti, daha hızlı yükleme boşaltma sağlar ve operatörleri daha az yorar.
• Daha yükseğe ulaşma ve kaldırma kapasitesi: Yükleri 15m'ye kadar kaldırma imkanı, 1.6m'ye kadar dar koridorlarda çalışma ve 2,5t kaldırma kapasitesi. Depolama kapasitenizi %50'ye kadar arttırır ve maliyetlerinizi düşürür.
• Kolay kullanım ile verimlilik ve yüksek üretkenlik sağlar, böylece alanınızı daha iyi kullanır ve operasyon masraflarınızı azaltırsınız.
• Sürücü konforu ve emniyeti tüm araçlarımızda standart: Geliştirilmiş kabin ergonomisi ve yüksek görüş alanı , operatör sağlık sorunlarını azaltır ve sürücü memnuniyetini, verimliliğini arttırır.
• Yüksek kalite çelik kullanımı ile üretilen sağlam şasi ve asansör , dayanıklılığı ve uzun ömrü ile kullanım süresi boyunca müşterinin masraflarını azaltır.
• Her Aisle-Master her türlü zeminde,içeride ve dışarıda çalışır. Reach truck ve normal forklifte ayrı ayrı ihtiyaç kalmaz böylece maliyetler azalır.

AC Elektrikli – Depolama kapasitenizi arttırır - masrafları azaltır

Tüm Aisle-Master elektrikli modellerinde AC teknolojisi standart olarak sunulmaktadır. Bu özellik, firmamızı akülü mafsallı forklift üreticilerinden ayrıştırmaktadır.

Elektrikli araçların faydaları

AC Elektrikli araçların en temel faydası gelişmiş ivmelenme ve eğimde çalışma özellikleri ile performans seviyelerini arttırarak daha fazla palet elleçlemeyi sağlar böylece verimlilik artar. Sökülüp takılması gereken daha az parçası olduğu için düşük bakım-tutum maliyeti sağlar ve araçlar daha az arıza yapar.

LPG – Gelişmiş teknoloji, daha az emisyon

Aisle-Master mafsallı forkliftler alanında LPG'yi kullanan öncü firmalardandır. Aisle-Master 'lar ile kapalı çevrim yakıt sistemi standart olarak kullanılarak emisyonlar azaltılır ve yakıt ekonomisi sağlanır ayrıca özel tasarlanmış motor soğutma sistemi ile motorun verimli çalışması sağlanarak azami çalışma süresi ve sağlamlık elde edilir.

LPG'nin Faydaları

LPG'nin en temel faydası azaltılan emisyonlardır, içeride ve dışarıda kullanıma uygunluğu ile hemen hemen her endüstride hatta emisyonlara en duyarlı sektörlerde dahi kullanıma uygundur. LPG ile operasyonunuzu 24/7 durmaksızın devam ettirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ DEPO PLANLAMA HİZMETİ

Aisle-Master, depo raf planlarını ve yoğunluk hesaplarını da içeren depo planlama hizmeti sunar. Bu ücretsiz hizmette kullanılan son teknoloji CAD tasarımları, tesisinizdeki depolama potansiyelini ortaya çıkarır.