Combilift Konsepti4 YÖNE HAREKET

Combilift, 4 yöne kareket edebilen ve içten yanmalı motora sahip dünyadaki ilk forklifttir. Forklift ile Sideloader'ın bir birleşimidir. Yüksek manevra kabiliyetine sahip, çok güvenli, yatırılan paranın karşılığını veren ve çok verimli bir çözümdür.

Yukarıdaki animasyonda İleri-Geri Hareket, Olduğu Yerde Dönme ve Yanal Hareket Modlarındaki tekerlek konumlarını görebilirsiniz.

Combilift'in Avantajları:

Ürünlerin Daha Güvenli Elleçlenmesi

 
Combilift uzun yüklerin güvenle elleçlenmesi için tasarlanmıştır. Uzun malzemeleri yukarı kaldırıp, yukarıdayken taşıma gereksinimi ortadan kaldırarak çok daha dengeli hareket eder. Entegre platformunun alçak ağırlık merkezi ile daha dengeli bir temel oluşturur.

CE makine direktiflerine göre test edilmiştir ve ANSI/AMSE,B56.1 gereksinimlerine uygundur.

Combilift İle Elleçleme Combilift İle Elleçleme

Alandan Tasarruf

COMBILIFT, Patentli “Leading edge” (Ön kenar) teknolojisi  ve 4 yöne hareketi kabiliyeti ile uzun yükleri yana doğru hareket ederek taşıyabilir.

Bu sistem kullanıcıya çok yöne hareket kabiliyeti kazandırır ve %100 kadar alan tasarrufu sağlar.

Combilift İle İstifleme Combilift Olmadan İstifleme

Uzun Yüklerin Elleçlenmesi

Combilift, taşınan ürün, geçilen aralıklardan yada kapılardan geniş olsa dahi manevra kabiliyeti ile kolayca geçebilir. Bu sayede emniyetli elleçleme ile daha az ürününüz zarar görür ve gereksiz genişlikte kapılara ve konveyörlere ihtiyaç duymazsınız.

Combilift Uzun Ürün Elleçlemesi İçin İdealdir

Güvenilir Sağlam Basit Tasarım

Combiliftler zor şartlarda çalışmak için tasarlanmıştır, müşterinin ihtiyacı olan en üstün özellikleri hassas elektronik parçaları en az miktarda kullanarak sağlam ve uzun ömürlü operasyon sunar.

Combilift Güvenilir, Sağlam ve Basit Tasarımlıdır

İçeride ve Dışarıda Kullanım

Combilift hem içeride hem dışarıda aynı verimlilikle çalışabilmektedir. Yakıt tasarruflu LPG, dizel veya AC elektrik motoru seçenekleri ile hem içerisi hem dışarısı için ayrı forklift ihtiyacını giderir.

Combilift'i İç ve Dış Mekanlarda Kullanabilirsiniz

Artan Üretkenlik

Combilift bir çok farklı tipte istifleme aracının özelliklerini bir arada sunduğu ve hem içeride hem dışarıda çalışabildiği için yüklerinizi daha kesintisiz elleçlemenizi sağlar. 2 Kere elleçleme yapılmadığı için operasyon hızı artar ve dar koridorlarda da çalışması üretkenliğinizi ve verimliliğinizi çok arttırır.

Combilift İle Üretkenliğiniz Artar

Daha Az Ürün Zarar Görür

Uzun ürünlerinizin yan yan ve aracın platformunun üzerine oturtularak taşınması, sınırlı alanlarda mükemmel manevra kabiliyeti ve ürünlere doğru pozisyondan yaklaşabilme özellikleri ürettiğiniz ürünlere verilen zararları çok yüksek seviyede azaltır.

Combilift İle Daha Az Ürün Zarar Görür

Operatör Dostu ve Bakımı Kolay

Combilift ürünleri sunduğu amortisörlü koltuk, yüksek görüş kabiliyeti sağlayan kabin ile operatörler için konforlu bir ortam sağlar. Hidrolik kontrollü çatal pozisyoner ve teleskopik çatallar ile farklı ebatlardaki yükleri kabinden çıkmadan hızlı ve doğrudan elleçlemenizi sağlar. Ekipmanlara rahat erişim imkanı Combiliftlerin bakımını kolaylaştırır.

Combilift Operatör Dostudur ve Bakımı Kolaydır

Yeşil – Çevre Dostu

%100'e varan depolama alanı tasarrufu ile araç filosu, emisyonlar, operasyon süreleri, istifleme ve depolama maliyetleri azalır.

Combilift Çevre Dostudur

COMBILIFT'İN SEÇİLEBİLİR ÖZELLİKLERİ

Yakıt Seçenekleri: Combilift modelleri LPG, Dizel ve Elektrikli motor seçenekleri sunar.

Combilift Kayar Yakıt Tankı Combilift Elektrikli AC Motoru

Operatör Konforu: Operatörün konforu ve güvenliği tasarımlarımızın odak noktasıdır.

  • Amortisörlü koltuklu geniş hacimli kabini vardır.
  • Klima seçeneği mevcuttur.
  • Kumanda paneli ergonomiktir.
  • Opsiyonel olarak joystick seçeneklidir.

Amortisörlü koltuklu geniş hacimli kabin Klima seçeneği Ergonomik kumanda paneli Opsiyonel Joyistik

Combilift Broşürünü İndir