Servis ve Destek

SERVİS VE DESTEK... BİZE İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA

Combilift Forkliftlerin satış sonrası ekibi sizlere en iyi desteği ve servisi vermeye kendini adamıştır. Servis personelimize mümkün olan en yüksek standartlarda eğitim vermekteyiz ve fabrikada eğitilmiş çok geniş bir teknisyen ağına sahibiz. Tek görevi yedek parça danışmanlığı olan çalışanlarımız ve dünya çapında bayi ağımız mevcuttur. Bayi ağımız ve Combilift ofisleri ile sizlere şunları sağlıyoruz:

  • Teknik destek (Telefon ile yada yanınızda)
  • Tüm parçaların depolandığı yedek parça tesisleri
  • Tam bakım kontratları (Full servis)
  • Servis eğitimi

TEKNİK DESTEK

Telefon ile
Ürünlerimizi anlaşılması kolay yapıları sayesinde sorunları telefon desteği ile kolayca çözülebilmektedir. Mühendislerimiz ve yerel ağımız telefon desteği ile size hızlı, etkili çözümler sunar ve acil durumlarda anında cevap verir.

Yanınızda
Tüm Combilift mühendisleri ve global çözüm ortaklarımız fabrikamızda eğitilmiş ve yüksek standartlara sahiplerdir, en kısa ve verimli şekilde araçlarınızdaki sorunları gidereceklerdir.
Her mühendisimizin kanıtlanmış sorun çözme kabiliyeti ve kendilerini işlerine adamaları ile araçlarınızı bozuk kalma süresi minimumda tutulacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TÜM PARÇALARIN DEPOLANDIĞI YEDEK PARÇA TESİSLERİ

Bütün parçalara yerel olarak ulaşabilirsiniz. Combilift'in ana yedek parça dağıtım depoları müşterilerimize en iyi servisi verebileceğimiz şekilde stratejik olarak konumlanmıştır.

İrlanda merkezimiz gerekli durumlarda Avrupa'nın her yerine 24 saat içerisinde parça temin edebilmektedir. Mühendislerimize ertesi sabah teslim şeklinde parçaları ileterek anında tamir ve arıza süresi minimumda tutulabilmektedir.

Greensboro,NC'da bulunan ABD depomuz geniş yedek parça stoğuyla Kuzey Amerika'ya hizmet etmektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız parçaların esnek doğaları sayesinde, genel sarf ve yedek parçalar yerel tedarikçilerden de sağlanabilmektedir. Bir çok vakada yerel teknisyenin sorunu hemen çözebilmesi için merkez depodan parçaların sevkini beklemeye gerek kalmamaktadır.

TAM BAKIM KONTRATLARI (FULL SERVİS)

Sadece ürünlerimizi sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlamıyoruz: ihtiyacınız olduğunda gereksinimlerinize cevap veren ve size destek sağlayacağımız bakım kontratları da sunuyoruz.

Bakım kontratlarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz

SERVİS EĞİTİMİ

Bayilerimize ve şubelerimize geniş çaplı eğitimler sağlamaktayız, müşterilerimiz sahadaki Combilift uzmanımızdan faydalabilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

MÜŞTERİ SERVİSİ

Ürünlerimiz ve sorularınız için bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayınız.