Hakkımızda

TARİHÇE

Combilift, Monaghan İrlanda'da yerleşik Combilift, 1998 yılında onlarca yıllık tecrübeye sahip mühendisler Martin McVicar ve Robert Moffett tarafından kurulmuştur. İstifleme sektöründeki uzmanlıkları, piyasa bilgileri ve pratik tecrübeleri uzun yüklerin elleçlenmesi için Combilift'in gelişimine olanak vermiştir.

COMBİLİFT

Combilift son 15 yıl içerisinde devamlı büyüyerek uzun yüklerin elleçlenmesinde global lider konumuna yükselmiştir. 19.000'den fazla ürünümüz satılmıştır ve Combilift ürünleri 75 ülkede çalışmaktadır. Firmanın büyümesi uluslararası distribütör ağı ile desteklenerek Dünya çapında ilerlemektedir.

Combilift ISO 9001'e hak kazanmıştır.

KURUCULARIN BİYOGRAFİLERİ

Martin McVicar
Martin McVicar'ın kariyeri kamyonların arkasına asılarak taşınabilen forkliftlerin üreticisi Moffett Mühendislikte bir yaz işi olarak başladı. 20 yaşına varmadan şef mühendis konumuna yükseldi. Firma 1997'de satıldığında Martin, Robert Moffett ile birlikte uzun ve büyük yüklerin elleçlenmesi için niş bir ürün olan Combilifti kurdular. Martin'in iş zekası firmanın ilk yıllarında henüz 29 yaşında iken “Ernst & Young Yılın Girişimcisi” ödülü ile tescillendi. Martin Combilift ürün gamına yeni ürünler geliştirmeye devam etmekte ve dünyada seyahat ederek yeni marketler ve bu marifetli ürünlere yeni uygulamalar keşfetme çabası içerisindedir.

Robert Moffett
Moffett ismi mühendislikte mükemmelliğin ve yenilikçiliğin timsali “Moffett kamyon arkasına asılabilir forklift” başarı hikayesi ile özdeşleşmişti. Robert Moffett firma satılmadan önceki büyüme sürecinde anahtar isimdir. Hayata değer katmaya inanan biri olarak, Combilift'te teknik direktör olarak Martin'in güçlerine katılmıştır. Robert Ar-Ge bölümüyle istifleme sektöründe görülmemiş hızla yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Combilift tesislerini ziyaret eden misafirler onun helikopter pilotu olarak yeteneklerini Monaghan'ı kuşbakışı görme keyfi ile beraber tatmaktadırlar.

ÖDÜLLER