Alüminyum

Alüminyum

Combilift özel tasarlanmış 4 yöne hareket edebilen, güvenliği ve alandan tasarrufu ön plana çıkaran forkliftleri ile alüminyum sektöründe tipik olarak karşılaşılan geniş ve hacimli yükleri kolayca elleçlersiniz.

Yapı Marketleri

Yapı Marketleri

Combilift Forkliftler içeride ve dışarıda çalışabilir, sınırlı ve dar alanlarda yüklerinizi kolaylıkla yükleyip boşaltabilirsiniz, üstün görüş kabiliyeti ile iş güvenliğini arttırır.

Beton

Beton

Combilift'in sağlam yapısı, super elastik lastikleri, gereksiz elektronikler içermemesi ve yarı bozuk zeminlerde çalışabilmesi, onu beton sektörü gibi zorlu şartlarda çalışan ortam için ideal yapar.

Konteyner Yükleri

Konteyner Yükleri

Combilift Straddle Carrier (Combi-SC) konteynerlerin yükleme-boşaltma, dağıtım ve nakliye operasyonları için çok uygun maliyetli bir çözüm sağlar. Combi-SC, Combi-CB ve Aisle-Master konteynerli çalışmalar için en uygun çözümlerdir.

Galvaniz

Galvaniz

Galvaniz sektörü için en populer modeller Combi-CB, C5000XL ve C8000 modelleridir.

İmalat Sanayi

İmalat Sanayi

Combilift Forkliftler ile hidrolik çatal pozisyoner veya teleskopik çatallar gibi çok çeşitli ataşman seçenekleri ile imalat sanayinde sıkça karşılaşılan büyük ve çeşitli ebatlardaki yükler ile rahatlıkla çalışırsınız.

Plastik Borular

Plastik Borular

Combilift, uzun plastik boruları fabrika içerisinde kolayca manevra ederek taşıyabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kümes Hayvancılığı

Kümes Hayvancılığı

Combilift RT kümes hayvancılığının yakalama,elleçleme ve nakliye aşamaları için özel olarak geliştirilmiştir.

PVC

PVC

Combilift forkliftler, PVC ve ekstrüzyon üretimi yapan tesisler için hem hammadde taşınması hem de bitmiş ürünlerin elleçlenmesi için ideal çözüm yapar.

Hurdalık

Hurdalık

Combilift forkliftlerinin güçlü performansı ve sağlam tasarımı ile eğimli düz olmayan hurdalık sahalar ve araba söküm sahalarında çalışmayı kolaylaştırır.

Çelik

Çelik

Rulo levhalar, borular, çubuklar ve levhalar; dar sınırlı alanlarda, hem içeride hem dışarıda, çok da ideal olmayan yüzeylerde güvenli şekilde elleçlenir.

Yapı Çelikleri

Yapı Çelikleri

Combilift ürünleri yapı çeliklerinin taşınmasında tepe kreynlerine alternatif olarak çok daha esnek operasyon sağlar.

Kereste ve Ahşap Ürünleri

Kereste ve Ahşap Ürünleri

Aşırı uzun ya da çerçeveli ahşap malzeme istiflemede, kereste bıçkıhanesinden en ileri teknolojili fabrikalara kadar her ihtiyacınıza uygun bir Combilift Forklift çözümü vardır.

Pencere Üretimi

Pencere Üretimi

Combilift forklift birden fazla profil kabını tek seferde taşıyabilirsiniz. Combilift birkaç forklifitin işini yaptığı için hem maliyetleriniz düşer hem de daha az araç kullanarak çevreyi korursunuz.

Depo

Depo

Combilift forkliftlerinin manevra kabiliyeti ile eski forkliftlerinize göre deponuzda daha az ölü alan kalır. Ayrıca ağır yükleri çok yükseklere kaldırma kapasitesi ile Combilift forklift deponuzu dikey olarak da verimli kullanır.

Kılavuz Raylı Koridorlar

Kılavuz Raylı Koridorlar

Koridorlarınıza monte edilen kılavuz raylar ve Combilift'lere eklenen kılavuz tekerler ile koridor içlerinde çok daha hızlı ve emniyetli çalışılır. Detaylı bilgi için tıklayın.

Ataşmanlar

Ataşmanlar

Combilift, neredeyse sınırsız ataşman seçenekleri ile size özel istifleme gereksinimlerinize yanıt verir. Detaylar ve iletişim için tıklayın.